Képek a Díjátadó gáláról

Gratulálunk a díjazottaknak!

Díjazottak bemutatása

NÍVÓDÍJAK

ARANYKALAPÁCS VÁNDORDÍJ
MAGASTETŐ SZEKCIÓ

TÓTH ÁRPÁD
Irodaház
Fonyód

ARANYKÁLYHA VÁNDORDÍJ
FÉMLEMEZFEDÉS SZEKCIÓ

HOREX KFT.
Nyugati Pályaudvar
Budapest

ARANYSALEJZNI VÁNDORDÍJ
HOMLOKZATBURKOLAT SZEKCIÓ

MÁRK BÁDOG, MÁCSAI SZABOLCS, NAGY TAMÁS
Széchenyi István Geofizikai Obszervatórium
Fertőboz

ARANYKEFE VÁNDORDÍJ
TETŐSZIGETELÉS SZEKCIÓ

METÁL HOLDING HUNGÁRIA ZRT.
Liget Budapest Projekt – Magyar Zene Háza
Budapest

ARANYCERUZA VÁNDORDÍJ
LEGJOBB SZAKTERVEZŐ DÍJA

REISCH RICHÁRD, VARGA BENCE
Liget Budapest Projekt – Magyar Zene Háza
Budapest

KATEGÓRIADÍJAK

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
AGYAGCSERÉP EGYSZERES FEDÉS KATEGÓRIA

BARICZA KRISZTIÁN, ATANÁZ KFT.
Családi ház
Gárdony

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
AGYAGCSERÉP KETTŐS FEDÉS KATEGÓRIA

TÓTH ÁRPÁD
Üdülö épület
Balatonfenyves

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
BETONCSERÉP FEDÉS KATEGÓRIA

KÖVECSES TAMÁS
Családi ház
Győr

FÉMLEMEZFEDÉS SZEKCIÓ
KISELEMES LEMEZFEDÉSEK KATEGÓRIA

TETŐ-KOVÁCS KFT.
Maroshegyi Bölcsöde
Székesfehérvár

FÉMLEMEZFEDÉS SZEKCIÓ
KORCOLT FEDÉSEK KATEGÓRIA

MÁCSAI SZABOLCS ÉS BIRÓ DÁNIEL
Kör Kávézó
Becsehely

HOMLOKZATBURKOLAT SZEKCIÓ
EGYÉB SZERELT TECHNIKÁVAL KÉSZÜLT HOMLOKZAT KATEGÓRIA

KIBBAU 77. KFT.
Péter Építő Kft. Irodaháza
Budapest

TETŐSZIGETELÉS SZEKCIÓ
BITUMENES LEMEZES SZIGETELÉSEK KATEGÓRIA

FILEP VÍZSZIGETELŐ KFT.
Családi ház
Szeged

TETŐSZIGETELÉS SZEKCIÓ
MŰANYAG LEMEZES SZIGETELÉSEK KATEGÓRIA

ROOFSZIG – SZÉKELY JAROSZLÁV
Raktár csarnok
Székesfehérvár

TETŐSZIGETELÉS SZEKCIÓ
BEVONATOS SZIGETELÉS KATEGÓRIA

ENTEROL-B KFT.
Társasház
Budapest

TETŐSZIGETELÉS SZEKCIÓ
ZÖLDTETŐK/HASZNOSÍTOTT TETŐK KATEGÓRIA

CSIKIZO KFT.
Sauska Borászat
Rátka

TETŐSZIGETELÉS SZEKCIÓ
ZÖLDTETŐK/HASZNOSÍTOTT TETŐK KATEGÓRIA

RENOMÉ-BAU KFT. LAJTA-DUNA ÉPÍTŐ ÉS VÍZSZIGETELŐ KFT.
Néprajzi Múzeum
Budapest

KÜLÖNDÍJAK

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
AGYAGCSERÉP EGYSZERES FEDÉS KATEGÓRIA

FARKAS GYÖRGY
Családi ház
Gárdony-Agárd

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
AGYAGCSERÉP EGYSZERES FEDÉS KATEGÓRIA

KATONA SZABOLCS
Református templom
Polgárdi

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
AGYAGCSERÉP KETTŐS FEDÉS KATEGÓRIA

ZSÁRIK FERENC, BEFEDLEK BT.
Szentháromság Templom
Ócsa

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
BETONCSERÉP FEDÉS KATEGÓRIA

BARICZA KRISZTIÁN, ATANÁZ KFT.
Családi ház
Velence

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
BETONCSERÉP FEDÉS KATEGÓRIA

KIRÁLY IMRE ÉS KIRÁLY MÁTÉ
Többlakásos lakóépület
Balatonendréd

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
BETONCSERÉP FEDÉS KATEGÓRIA

KOVÁCS SÁNDOR
Családi ház
Túrkeve

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
BETONCSERÉP FEDÉS KATEGÓRIA

PAPRIKA ZSOLT, PAPRIKA ÉS TÁRSA KFT.
Családi ház
Kiskunhalas

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
BETONCSERÉP FEDÉS KATEGÓRIA

JAKAB JÁNOS, SOMOGY HOLDING KFT.
Családi ház
Szigliget

HOMLOKZATBURKOLAT SZEKCIÓ
BÁDOGOS TECHNIKÁVAL KÉSZÜLT HOMLOKZAT KATEGÓRIA

PUSKÁS MŰVEK KFT.
Oktatási és Konferencia Központ
Balaton és környéke

HOMLOKZATBURKOLAT SZEKCIÓ
EGYÉB SZERELT TECHNIKÁVAL KÉSZÜLT HOMLOKZAT KATEGÓRIA

HG98 ÉPÍTŐIPARI, KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.
Szent Család Katolikus Óvoda
Balaton és környéke

ÁCSSZERKEZET SZEKCIÓ
ÁCSSZERKEZET KATEGÓRIA

NAGY RICHÁRD, NAUTI&NAUTI KFT.
Családi ház
Csolnok

ELISMERŐ OKLEVELEK

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
AGYAGCSERÉP EGYSZERES FEDÉS KATEGÓRIA

BUDAVÁRI MIHÁLY
Családi ház
Nagykovácsi

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
AGYAGCSERÉP EGYSZERES FEDÉS KATEGÓRIA

BÁNSZKI MIKLÓS, SOLIDUS LIGNARIUS 2012 KFT.
Családi ház
Leányfalu

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
AGYAGCSERÉP KETTŐS FEDÉS KATEGÓRIA

ORBÁN ZOLTÁN, BALATON ROOFER KFT.
Szent Bendel Római Katolikus templom
Ordacsehi

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
BETONCSERÉP FEDÉS KATEGÓRIA

HOFFMANN ATTILA, HOFFMANN DACH ÉPÍTŐ KFT
Családi ház
Szentkirályszabadja

MAGASTETŐ SZEKCIÓ
BETONCSERÉP FEDÉS KATEGÓRIA

KÖVECSES TAMÁS
Családi ház
Győrújbarát

FÉMLEMEZFEDÉS SZEKCIÓ
KORCOLT FEDÉSEK KATEGÓRIA

BALIS-MÁTÉ, BALIS-BÁDOG KFT.
Társasház
Budapest

FÉMLEMEZFEDÉS SZEKCIÓ
KORCOLT FEDÉSEK KATEGÓRIA

KUSZTOS SÁNDOR, CSONGI BÁDOG KFT.
Kúria
Tác

HOMLOKZATBURKOLAT SZEKCIÓ
BÁDOGOS TECHNIKÁVAL KÉSZÜLT HOMLOKZAT KATEGÓRIA

HOLLÓ ALEX, HOLLÓ METÁL KFT.
Családi ház
Törökszentmiklós

ÁCSSZERKEZET SZEKCIÓ
ÁCSSZERKEZET KATEGÓRIA

TÖRÖK JÓZSEF
Családi ház
Újkígyós